Z zycia szkoly
Przed dniem Wszystkich Świętych

Przed dniem Wszystkich Świętych

Przed dniem Wszystkich Świętych przedstawiciele naszej szkoły z kierunku II technik elektroradiolog wraz z opiekunami Joanną Kałużną- Dolną i Sławomirem Piechocińskim zaopiekowali się nagrobkami nauczycieli zamordowanych podczas II wojny światowej na ziemi płockiej.

Słuchacze wraz z opiekunami zapalili znicze i uporządkowali pomnik znajdujący się w Płocku przy ul. Tadeusza Kościuszki na tyłach ogrodu Broniewskiego. Serdecznie dziękujemy młodzieży za pamięć .