Farmacja spotyka kosmetologię!

Farmacja spotyka kosmetologię!

Z okazji Dnia Dziecka nasz Technik farmaceutyczny, w ramach zajęć „Wstęp do kosmetologii”, prowadzonych przez Magdalena Sobota-Wuszter miał wyjątkową okazję doskonalić umiejętność dobierania odpowiednich preparatów kosmetycznych.