Z zycia szkoly
Dzisiejsze zajęcia – technik elektroradiolog I semestr

Dzisiejsze zajęcia – technik elektroradiolog I semestr

Od teorii do praktyki…

Intensywne ćwiczenia w ocenie/ obserwacji parametrów życiowych przy pomocy kardiomonitora…Utrwalanie umiejętności w proceduralnym wykonywaniu badania EKG…

Zajęcia w pracowni diagnostyki elektromedycznej prowadziła mgr Małgorzata Serek💖👍

#Elektroradiolog#EKG#badanieserca#szkołapolicealna#PłockiMedykPłockRedaktor