Z zycia szkoly
Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

W dniu 11 listopada 2025r. w Płocku odbyły sie obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Jak co roku Medyczną Szkołę Policealną w Płocku reprezentowała delegacja w składzie Pani Dyrektor Beata Wiśniewska , Katarzyna Grabowska , Kamila Kobus , Poczet Sztandarowy oraz słuchacze z kierunku II technik elektroradiolog. Serdecznie dziękujemy za udział i reprezentowanie MSP.

#medykplock#poczetsztandarowy#swietoniepodleglosci