Z zycia szkoly
Razem na Święta

Razem na Święta

Drodzy Państwo,do akcji MEN „Razem na Święta” włączyli się również nasi nauczyciele.

Tym razem dziękujemy Pani Katarzynie Kraszewskiej za przygotowanie wspaniałych upominków. Rękodzieło to zawsze najpiękniejszy prezent. W kreatywny sposób zostały wykonane karty z życzeniami oraz ozdoby świąteczne. Serdecznie gratulujemy pomysłowości i dziękujemy…