Z zycia szkoly
Tydzień kultury zdrowotnej wśród młodzieży

Tydzień kultury zdrowotnej wśród młodzieży

11.02.2026r. słuchacze „Medyka ” wraz z opiekunami (Agnieszka Reszelska, Joanna Kałużna-Dolna) wzięli udział w promocji zdrowia wśród młodzieży, zorganizowanej przez Zespół Szkół Usług i Przedsiębiorczości w Płocku.

Na naszym stoisku uczniowie mogli dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego, poziomu cukru we krwi, nauczyć się jak prawidłowo szczotkować zęby i udzielać pierwszej pomocy. Odpowiadaliśmy na szereg pytań dotyczących profilaktyki i zdrowego stylu życia.