Z zycia szkoly
Uroczyste spotkanie wigilijne

Uroczyste spotkanie wigilijne

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, pełen radości, przebaczenia i nowej nadziei…

22 grudnia 2017 roku w Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Płocku odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. To piękna tradycja wspólnego biesiadowania, w której uczestniczą byli i obecni pracownicy szkoły. Pani Dyrektor Alina Lewandowska złożyła serdeczne, świąteczne życzenia. Przekazała również wiele ciepłych słów od Tych, którzy nie mogli osobiście uczestniczyć w spotkaniu.

W imieniu społeczności uczniowskiej życzenia złożyła Kamila Łapińska, uczennica drugiego roku kierunku kształcenia- technik masażysta. Przewodnicząca Samorządu Szkolnego przekazała również upominki, które własnoręcznie wykonali uczniowie naszej szkoły. Urocze aniołki i kolorowe bombki będą miłą pamiątką i ozdobą świątecznych dekoracji.

Spotkanie uświetnił występ Pani Cecylii Kośnik oraz Marii Buby, które zaśpiewały hymn Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku, do słów naszej poetki –Pani Krystyny Olędrzyńskiej. Wysłuchaliśmy również pięknego wiersza p.t. „Jesienny Płock” w wykonaniu samej autorki.

Spotkanie wigilijne jest głęboko zakorzeniona w tradycji szkoły, więc i tym razem nie mogło zabraknąć elementów, które zawsze towarzyszą tej uroczystości: dzielenia opłatkiem, świątecznych życzeń, wspólnego kolędowania i pysznych wigilijnych potraw.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie i jeszcze raz życzymy radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku .