Z zycia szkoly
Uroczyste spotkanie wigilijne

Uroczyste spotkanie wigilijne

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, pełen radości, przebaczenia i nowej nadziei…

19 grudnia 2019 roku w Zespole Medycznych Szkół Policealnych w Płocku odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. To piękna tradycja wspólnego biesiadowania, w której uczestniczą byli i obecni pracownicy szkoły.

Pani Dyrektor Beata Wiśniewska złożyła serdeczne, świąteczne życzenia, aby zbliżające się święta wprowadziły do wszystkich domów radość, spokój i jeszcze więcej rodzinnego ciepła. A Nowy Rok 2020 obfitował w zdrowie, spokój i sukcesy..

Przekazała również wiele ciepłych słów od Tych, którzy nie mogli osobiście uczestniczyć w spotkaniu.

W imieniu społeczności uczniowskiej życzenia złożyła Aleksandra Grabowska, uczennica drugiego roku kierunku kształcenia-technik elektroradiolog. Przewodnicząca Samorządu Szkolnego przekazała również upominki, które własnoręcznie wykonali uczniowie naszej szkoły. Kolorowe bombki będą miłą pamiątką i ozdobą świątecznych dekoracji.

Spotkanie uświetnił występ Pana Patryka Olejnika, który zainicjował wspólne kolędowanie.

Spotkanie wigilijne jest głęboko zakorzeniona w tradycji szkoły, więc i tym razem nie mogło zabraknąć elementów, które zawsze towarzyszą tej uroczystości: dzielenia opłatkiem, świątecznych życzeń, wspólnego kolędowania i pysznych wigilijnych potraw.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie i jeszcze raz życzymy radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Rok