Spotkanie Wielkanocne

Spotkanie Wielkanocne

12 kwietnia 2022 r. obyło się w naszej szkole Spotkanie Wielkanocne. Cieszymy się, że wreszcie po okresie izolacji, mogliśmy zasiąść przy wspólnym stole, podzielić się jajkiem, skosztować tradycyjnych potraw, ale przede wszystkim porozmawiać i powspominać.

Piękna na wiosnę

Piękna na wiosnę

”Płocki Medyk” oraz Galeria Wisła zorganizowali event „Piękna na wiosnę”, który odbył się się w Strefie Selfie, w dniach 8 kwietnia (piątek) w godzinach 16:00-19:00 oraz 9 kwietnia (sobota) w godzinach 14:00-17:00.