Semestr pierwszy z Magdaleną Sobota-Wuszter
Semestr pierwszy z Magdaleną Sobota-Wuszter
W dniu 11 listopada 2025r. w Płocku odbyły sie obchody Narodowego Święta Niepodległości.
To nieformalne święto, obchodzone 11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości, promujące polską tradycję kulinarną poprzez lokalne dania. „Doceń polskie”.
Przed dniem Wszystkich Świętych przedstawiciele naszej szkoły z kierunku II technik elektroradiolog wraz z opiekunami Joanną Kałużną- Dolną i Sławomirem Piechocińskim zaopiekowali się nagrobkami nauczycieli zamordowanych podczas II wojny światowej na ziemi płockiej.
XXXV Konferencja Młodzieży w Płockim Medyku – emocje na receptę!
💋 Tak wygląda praktyka zawodowa na TUK – w jeden dzień!
W dniu 16 października słuchacze Medycznej Szkoły Policealnej w Płocku z kierunku I i II rok technik elektroradiolog wraz z opiekunami Panią Joanną Kałużną- Dolną i Panem Sławomirem Piechocińskim wzięli udział w XIII Biegu Papieskim w ramach Płockich Dni Kultury Chrześcijańskiej oraz XXV Dnia Papieskiego.
Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Medycznej Szkole Policealnej w Płocku!
Słuchacze II roku na kierunku Podolog zdecydowanie dobrze czują się podczas zajęć praktycznych.
Nasze słuchaczki z Magdaleną Sobota-Wuszter już działają — wykonują peelingi: kawitacja, brushing, enzymatyczny, scrub, gommage, mikrodermabrazja, a nawet kwasy
Pierwsze zajęcia praktyczne na kierunku technik usług kosmetycznych z mgr Magdaleną Sobota-Wuszter za nami!
Jesień przyszła, liście spadają, a u nas rozpoczął się sezon na odkrywanie tajemnic… edukacyjnych!