Z zycia szkoly
Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020 w Płockim Medyku.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020 w Płockim Medyku.

Pani Dyrektor Beata Wiśniewska po raz pierwszy w roli Dyrektora Szkoły uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2019/2020.

Szczególnie ciepło przywitała uczniów i słuchaczy, którzy podjęli decyzję o nauce w naszej szkole. Uczniom i słuchaczom, którzy kontynuują naukę, życzyła, żeby naładowani pozytywną wakacyjną energią sprostali szkolnym obowiązkom, a egzaminy zawodowe, które ich czekają zdali na najwyższym poziomie. W imieniu swoim i nauczycieli zapewniła, że dołoży wszelkich starań, aby każdy uczeń czuł się w naszej szkole dobrze, bezpiecznie i w każdej sytuacji mógł liczyć na pomoc nauczycieli i wychowawców. Całej społeczności szkolnej życzyła wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

Dzień rozpoczęcia roku był również okazją, żeby złożyć podziękowania pani Alinie Lewandowskiej, która pełniła funkcję dyrektora naszej szkoły przez ostatnie lata, za wysiłek, zaangażowanie w pracę, cierpliwość i trud włożony w edukację i kierowanie placówką. Pani Alina Lewandowska przyjęła życzenia pomyślności, wielu sukcesów zawodowych, spełnienia marzeń i realizacji planów.

Po wystąpieniu pani Dyrektor Beaty Wiśniewskiej głos zabrała Przewodnicząca Samorządu Szkolnego pani Aleksandra Grabowska, która powitała po wakacjach nauczycieli oraz koleżanki i kolegów życząc wszystkim powodzenia i samych sukcesów w pracy i w nauce w roku szkolnym 2019/2020.W imieniu Samorządu Uczniowskiego podziękowała dotychczasowej pani Dyrektor Alinie Lewandowskiej za sprawowanie funkcji dyrektora ZMSP w Płocku, za wkład włożony w edukację, za dobroć i pomoc. Gratulacje złożyła nowej Pani Dyrektor Beacie Wiśniewskiej życząc dużo sukcesów zawodowych oraz owocnej pracy.

Zgodnie z tradycją szkoły odbyło się ślubowanie uczniów i słuchaczy pierwszych roczników. Warty podkreślenia jest fakt, że po raz pierwszy otworzono 2 nowe kierunki kształcenia Technik Sterylizacji Medycznej i Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy Opiekuna Medycznego.

Po części oficjalnej uczniowie poszczególnych kierunków kształcenia spotkali się ze swoimi opiekunami w klasach.