Z zycia szkoly
Warsztaty firmy Ziaja

Warsztaty firmy Ziaja

27 listopada 2018 roku słuchaczki pierwszego roku kierunku TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez Panią Iwonę Baczyńską, doświadczonego trenera i szkoleniowca z firmy Ziaja.

W prezentacji profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz, szyję i dekolt do cery suchej, dojrzałej i tłustej, aktywnie uczestniczyły słuchaczki naszej szkoły. Mogły przyjrzeć się pracy doświadczonej kosmetyczki, pogłębić wiedzę teoretyczną w trakcie części pierwszej- pokazowej oraz udoskonalić umiejętności praktyczne, sprawność manualną- w części drugiej podczas, której pracowały samodzielnie. Miały również okazję poznać nowe preparaty kosmetyczne i techniki ich użycia, przećwiczyć właściwą organizację stanowiska pracy, współpracy w zespole, diagnozowania stanu skóry oraz przeprowadzania wnikliwego wywiadu z klientem.

Na zakończenie, słuchaczki wykonały zabieg pielęgnacyjny dłoni, wskazany w sezonie jesienno-zimowym. Każda z nich otrzymała certyfikat od firmy Ziaja, a także upominki w postaci kosmetyków. Warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i przebiegały w miłej atmosferze.

Tags :