”Płocki Medyk” oraz Galeria Wisła zorganizowali event „Piękna na wiosnę”, który odbył się się w Strefie Selfie, w dniach 8 kwietnia (piątek) w godzinach 16:00-19:00 oraz 9 kwietnia (sobota) w godzinach 14:00-17:00.
”Płocki Medyk” oraz Galeria Wisła zorganizowali event „Piękna na wiosnę”, który odbył się się w Strefie Selfie, w dniach 8 kwietnia (piątek) w godzinach 16:00-19:00 oraz 9 kwietnia (sobota) w godzinach 14:00-17:00.
Słuchaczki semestru drugiego kierunku kształcenia technik usług kosmetycznych, pod kierunkiem mgr Magdaleny Sobota-Wuszter, wykonały makijaże fantazyjne…”, a że fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego”, to i makijaże wyszły niesamowite…
Słuchaczki drugiego semestru kierunku kształcenia technik usług kosmetycznych, pod kierunkiem mgr Magdaleny Sobota-Wuszter, wykonywały zabiegi dla cery dojrzałej i starzejącej się z zastosowaniem fali radiowej, peelingu mikrodermabrazja oraz oczyszczania wodorowego i maski algowej.
Słuchaczki czwartego semestru kierunku kształcenia technik usług kosmetycznych, pod kierunkiem mgr Magdaleny Sobota-Wuszter, wykonały pierwsze zabiegi pedicure i pielęgnację skóry stóp. Fotograficzna relacja z zajęć poniżej
W pracowni terapii zajęciowej zapachniało wiosną. Świąteczne stroiki wykonały słuchaczki II semestru terapii zajęciowej pod kierunkiem mgr Anny Terebińskiej
28.03.2022 roku przedstawicie Medycznej Szkoły Policealnej w Płocku prezentowali ofertę kształcenia trzem klasom maturalnym w Zespole Szkół Usług i Przedsiębiorczości im. Abpa A. J. Nowowiejskiego.
28.03.2022r zgodnie z ustalonym harmonogramem promocji, odbył się wyjazd mający na celu przedstawienie oferty edukacyjnej Medycznej Szkoły Policealnej w Płocku.
Ostatnie zajęcia na techniku usług kosmetycznych semestr 2, prowadzone pod kierunkiem mgr Magdalena Sobota-Wuszter.
XII Szkolne Targi Edukacji i Pracy
14.03.2022 roku przedstawiciele Medycznej Szkoły Policealnej w Płocku prezentowali naszą ofertę kształcenia trzem klasom maturalnym w Zespole Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza.
Masaż klasyczny ma bardzo wiele zalet, stąd ogromne zainteresowanie tą techniką praktycznie na całym świecie.
Zajęcia w pracowni zabiegów opiekuńczo- pielęgnacyjnych oraz medycznych, prowadzone pod kierunkiem mgr Agnieszki Reszelskiej.