Drodzy Państwo,pod kierunkiem Pani Katarzyny Kraszewskiej, słuchaczki drugiego roku technika farmaceutycznego przygotowały kolorowe prezentacje na piątkową, XXXI Konferencję młodzieży ,, Czy chemia może być efektowna”.
Drodzy Państwo,pod kierunkiem Pani Katarzyny Kraszewskiej, słuchaczki drugiego roku technika farmaceutycznego przygotowały kolorowe prezentacje na piątkową, XXXI Konferencję młodzieży ,, Czy chemia może być efektowna”.
1 marca 2022 r. Przedstawiciele Medycznej Szkoły Policealnej w Płocku wzięli udział w Biegu Pamięci.
Słuchaczki IV semestru kierunku kształcenia Technik farmaceutyczny, podczas zajęć w pracowni technologii postaci leków wykonały proszki dzielone złożone do użytku wewnętrznego dla dziecka według wskazanej recepty.
Słuchaczki drugiego semestru kierunku kształcenia technik farmaceutyczny, podczas zajęć prowadzonych pod kierunkiem mgr Wioletty Kwiecień.
28 stycznia 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla kierunku kształcenia Technik Farmaceutyczny.
W dniach 20-21.01.2022 roku w Medycznej Szkole Policealnej w Płocku odbył się kurs „Multimedia w reklamie” w ramach Projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.
10.12.2021r. Słuchaczki Medycznej Szkoły Policealnej w Płocku reprezentowały Szkołę w zawodach „Płockie Ergowiosła 2021”.
Słuchaczki I semestru kierunku kształcenia technik farmaceutyczny miały pierwsze zajęcia z zakresu analizy jakościowej.
Słuchaczki III roku technika farmaceutycznego w pracowni technologii postaci leków.
Słuchaczki III semestru Technika farmaceutycznego, pod kierunkiem mgr Angeliny Łabinskiej, wykonywały dziś mieszankę do użytku wewnętrznego dla osoby dorosłej, z wykorzystaniem umiejętności sporządzania odwarów oraz odpowiedniego łączenia składników leku recepturowego.
Technik farmaceutyczny działa w pracowni farmakognozji pod kierunkiem mgr Wioletty Kwiecień.
Piąty semestr technika farmaceutycznego, podczas zajęć w pracowni farmakognozji, prowadzonych przez mgr Wiolettę Kwiecień.